Sohbet Chat Muhabbet

Sohbet Chat Muhabbet

Sohbet Chat Muhabbet

Sohbet Chat Muhabbet,Sohbet Odası,Chat Odası,Sohbet Sitesi,Chat Sitesi,Yagmursohbet.net muhabbet odaları ziyaretçilerimiz cümleten hepinize merhaba öncelikle bizleri tercih ederek sitelerimize katılımlarınızdan dolayı sonsuz teşekkürlerimizi sunar sizleri saygıyla sevgiyle selamlarız.

Sizlerin katılımlarıyla gün geçtikçe daha iyi bir konuma gelen sitemiz sizlere hitaben yazdıgımız konularımızla google sayfalarında emin adımlarla ilerlemekte ve bu sayede ziyaretçi kitlemizde gün geçtikçe artmakta eski arkadaşların hepsi sitelerimizi tanıyor ve site içerisindeki ziyaretçilerimizle bir birleini tanıyarak arkadas dost oldular her yeni katılan beylerle ve bayanlarlada çabucak kaynasıp arkadas olmayı basarak güzel yürekli insanların bulundugu sitelerimiz konumuzda sizlere yeni ve eski arkadaşlarımıza kısaca kurallarımızı belirtmek istiyoruz bu sayede hepiniz yapılmaması gereken olayların bilincinde olarak bizlere yardımcı olacagınızı umut ediyouz.

Sohbet Site Kuralları

Sohbet Chat Muhabbet

Sohbet Site Kuralları,Chat Site Kuralları kısaca sitelerimizde argo küfür bel altı konuşmalar ziyaretçileri üzecek kıracak hareketlerin yapılmaması.

Seviyeli sohbet sitemizde cinsel sohbet yada cinsel içerik,li kelimeleri kullanmak yasak olup bu gibi davranış sergileyen kişileri sohbet, chat odalarımızdan uzaklaştırmatayız.

Muhabbet odalarımızda alenen yada özel odalarda hiç bir şekilde ziyaretçilerimizi baska sitelere yönlendirme amaçlı reklam vermek yasaktır.

Türkiye cumhuriyeti siteleri olarak sitemizde siyaset yasaktır memleketi memleketi yönetenleri siyasileri eleştirmek yada tüm bunlar hakkında yorum yapmak yasak olup kurallarımıza aykırıdır.

Yagmursohbet.net üzerinden yada baska girişleimizi kulanarak ziyaret edeceginiz sitelerimize girmeden önce alacagınız takma adlarınız ahlaka  uygun topluma uygun rumuzlar olması kaydıyla sitelerimize giriş yapabilirsiniz.

Sitemizde sizlere ayrılmış özel odalarınızda kuracagınız ikili görüşmelerinizin iki insan arasında kalması ve baska insanların bulundugu genel odalarımıza yansıtılması kurallarımız ihlali sayıdıgındanbu eylemi gerçekleştiren kim olursa olsun sitelerimizden uzaklastırılarak girişleri yasaklanacaktır.

Bizleri tercih ederek sitelerimize giriş yapan bayanların beyler tarafından hiç bir konuda ısrarcı olmamaları ve hakaret içeren rencide edici sözlerden kacınmaları önemle rica olunur sadece bayanlar için gecerli degil genel olarakta hiç kimse baska bir ziyaretçimizi rencide edemez hakaret içerikli sözler kullanamaz.

Güvenli bir ortama sahip olan sitelerimizd huzuru bozmayarak güzel vakitler geçirmeniz temennilerimizle hepinize hoş sohbetl,er dileiz esen kalın mutlu kalın.

Sohbet Chat Muhabbet

 

Bir önceki yazımda « makalem var.
yorum yok
128
25 Eylül, 2019

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?