İzmir Sohbet Odaları

İzmir Sohbet Odaları

İzmir Sohbet Odaları

İzmir Sohbet Siteleri,İzmir Chat Siteleri,İzmir Mobil Sohbet,İzmir Arkadaslık Sitesi,İzmir Sohbet Odaları,İzmir Chat Odaları ,yagmursohbet.net arkadaslık siteleri,nden öncelikle ülkemizin her haliyle güzel olan ilimizde ve ilimiz ilçelerinde yasayan tüm izmir halkına sitelerimizden sevgi ve selamlarımızı sunarız.

Vatanımızın tarihiyle dogasıyla harika güzelliklere sahip olan ilimiz tüm türkiye genelinde kızlarının güzelligiylede dillerden düşmemektedir il olarak güzelligi büyüleyici sahil kenti izmir ilçelerininde farkli bir güzellige sahip oldugu dogrudur insan buralarda gezerken vakit nasıl geçiyor anlamıyor bile yani izmiri tam anlamıyla kesfetmek için bir ömür yetmez denilebilir.

Burada bir konuya deginmek isterim hazır izmirin kızlarının güzelliginden söz etmişken yakışıklı erkek güzel bayan her yerde var türk kızlarımızın hepside ayrı güzelliklere sahip ve çirkin bayan yoktur bakımlı bakımsız bayan vardır bakım kıyafet ve makyajdan ibarettir buda maddi yada ailesel olan bir konudur izmirin kızları modern serbestler kıyafet bakımından makyaj bakımında görsel güzellik bizzat gidip görmüş oldugum için görüşlerimi dile getirmekteyim izmirde blundugum 3 hafta içerisinde ilimizin kızlarının güzelligi aklımda kalmışya ben gezdigim yerde bayanları seyrettim nesi farklı diye bir fark ve üstün bir güzellikte göremedim görmüş oldugum sadece serbest kıyafetli bayanlar ve kendi kendime dedim demekki bu yüzden izmirin kızlarna güzel diyorlar ona kalırsa her ilimizde ne güzellikler var hemde sade güzeller.

Yagmursohbet.net İzmir İli Hizmetleri

Yagmursohbet.net İzmir Sohbet Odası olarak degerli izmir halkının tamamına mobil sohbet ve web sohbet imkanları sunmakta üyeliksiz şifresiz ücretsiz hizmetler sunmakta sohbet lerimiz seviyeli sohbet olarak yapılmaktadır her konuyu rahatca konusarak tartışabileceginiz odalarımız canlı radyo yayınları çeşitli yarışma odaları oyun odaları ve özel odalarınızdan ibarettir .

Yagmursohbet.net İzmir İli Hakkında Bilgiler

Yagmursohbet.net İzmir İli Hakkında Bilgiler sunar İzmir ili, Ege kıyıları boyunca yer alan batı Anadolu’da bir il ve büyükşehir belediyesidir. Başkenti, kendi başına toplam 30 ilden 11’inin merkez ilçesinden oluşan İzmir şehridir. Batıya doğru Ege Denizi ile çevrilidir ve İzmir Körfezi’ni çevreler.

İzmir aynı zamanda farklı kültürlerin, yaşam tarzlarının, inançların (Müslüman, Hıristiyan, Musevi, Ermeni, Rum, vb. gibi) binlerce yıldır bir arada barış içinde yaşadığı bir hoşgörü şehri ve kavimler kapısıdır.

İzmir’de yazları sıcak ve kurak kışları ılık ve yağışlı geçmektedir. Dağların denize dik uzanması ve ovaların İç Batı Anadolu eşiğine kadar sokulması, denizel etkilerin iç kesimlere kadar yayılmasına olanak vermektedir. Ancak, İl bütününde yükseklik, batı ve kıyıdan uzaklık gibi fiziksel coğrafya farklılıkları, yağış, sıcaklık ve güneş açısından önemli sayılabilecek iklim farklılıklarına da yol açmaktadır. Temmuz-Ağustos ayları en sıcak ve ocak-şubat en soğuk aylardır. Kar yağışı yok denecek kadar azdır. Sıcak yaz aylarında “imbat” ismi verilen rüzgâr serinlik getirir. Kara ve denizin gece-gündüz arasındaki ısınma ve soğuma farkından meydana gelen bu rüzgâr sâdece bu ile âittir. Kavurucu yaz günlerinde İzmir’e tatlı bir serinlik getirir.

Akdeniz iklim bölgesinde yetişen geniş, sert ve iğne yapraklı, sürekli yeşil kalan, kuraklığa dayanıklı ağaç ve çalılar, yaygın doğal bitki örtüsünü oluşturur. Bitki örtüsünde kızılçam, fıstık çamı, karaçam, selvi, maki ve zeytin ağaçlarına bol rastlanır. Bağ ve meyve bahçeleri oldukça geniş yer kaplar. Kozak Dağı, Türkiye’nin en büyük çam fıstığı istihsal yerlerinden biridir.

İzmir Sohbet Odaları

 

Bir önceki yazımda « makalem var.
yorum yok
55
24 Aralık, 2019

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?