İtalya Sohbet Odaları | İtalya Chat Odaları

İtalya Sohbet Odaları | İtalya Chat Odaları

İtalya Sohbet Odaları | İtalya Chat Odaları

İtalya Sohbet Odası, İtalya Chat Odası,İtalya Sohbet Siteleri,İtalya Chat Siteleri,İtalya Sohbet Odaları | İtalya Chat Odaları,Yagmursohbet.Net İtalya Mobil Sohbet,Yagmursohbet.NET İtalya Mobil Chat Yurtdışı sohbet chat hizmetleri sunan sitemiz yagmusohbet bugünde Avrupa ülkelerinden biri olan İtalyaya hizmetlerini acıklamak üzere konumuza baslamış bulunuyoruz buradan bu ülkede yasayan tüm gurbetçi kardeşlerimize ve italyaya sevgiler selamlar olsun.

Sohbet Sitelerimizde asagı yukarı her ülkeden insanlar bulunmakta lakin italyada ziyaretçilerimiz var diyemeyiz  olmadıgından dolayı italya konulu yazımızı yazarak orada yasayan türk vatandaslarımızı sitelerimizde görmek isteriz.

İtalya sohbet chat Odaları,na sadece bilgisayar değil mobil cihazlarınız üzerinden de her an giriş yapıp,mobil sohbetin doyumsuz keyfini bizimle yaşayabilirsiniz bizimle hep birlikte yasanması gereken tüm güzellikleri yasamak hizmetlerimizden sınırsız ücretsiz üyeliksiz faydalanmak isterseniz  arama motorlarınıza italya sohbet yazıp kendinize hemen güzel bir rumuz belirleyin ve aramıza katılın.İtalya Chat Odalarında yeni dostluklara arkadaşlıklara,eğlenceli zamanlara dahil olmanız adına sizi hemen sitemize bekliyor ve şimdiden katılımlarınızdan dolayı sonsuz teşekkürlerimizi sunar huzurlu hoş sohbetler diliyoruz.

İtalya Hakkında Kısa bilgiler

İtalya ya da resmî olarak İtalyan Cumhuriyeti ya da bazen İtalya Cumhuriyeti, Güney Avrupa’da, büyük ölçüde İtalya Yarımadası üzerinde yer alan bir ülke. Akdeniz’in en büyük iki adası Sicilya ve Sardinya da İtalyan topraklarıdır. Kuzeyde Alpler bölgesinde Fransa, İsviçre, Avusturya ve Slovenya’yla kara sınırı vardır.İtalya Cumhuriyeti Repubblica Italiana Güney Avrupa’da, büyük ölçüde İtalya Yarımadası üzerinde yer alan bir ülkedir.

Akdeniz’in en büyük iki adası Sicilya ve Sardunya da İtalyan topraklarıdır. Kuzeyde Alpler bölgesinde Fransa, İsviçre, Avusturya ve Slovenya’yla kara sınırı vardır. Bağımsız iki Avrupa ülkesi olan Vatikan ve San Marino da İtalya‘nın yarımadadaki toprakları içine sıkışmış enklav (bir başka ülkeyle tümüyle kuşatılmış) ülkelerdir.

Campione d’Italia bölgesiyse İtalya‘nın İsviçre içinde kalan bir eksklavıdır ana topraklardan ayrı mülkiyet.İtalya, yüzyıllar boyunca çok çeşitli Avrupa uygarlıklarına ev sahipliği yapmıştır. Etrüskler ve Antik Romalıların İtalya topraklarını kendilerine yurt edinmelerinin yanı sıra, Rönesans hareketi de İtalya‘nın Toskana kentinde doğmuş ve tüm Avrupa’ya buradan yayılmıştır. İtalya‘nın başkenti Roma, yüzyıllar boyunca Batı uygarlığının merkezi olmuş, mimaride barok üslûbunun doğuşuna tanıklık etmiş ve eskiden beri Katolik Kilisesi’nin merkezi olmuştur.

İtalya Sohbet Odaları | İtalya Chat Odaları

Bir önceki yazımda « makalem var.
yorum yok
81
7 Kasım, 2019

Yorumlar



Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?