İstanbul Sohbet Odaları

İstanbul Sohbet Odaları

İstanbul Sohbet Odaları

İstanbul Sohbet Siteleri,İstanbul Chat Odaları,Mobil İstanbul,Sohbet İstanbul,İstanbul Sohbet Odaları Türkiye’de yer alan şehir ve ülkenin 81 ilinden biri. Ülkenin en kalabalık, ekonomik, tarihi ve sosyo kültürel açıdan en önemli şehridir çok geniş tarihe sahip olan istanbul her yıl binlerce yabancı turistlerede ev sahipligi yapmaktadır ve çok sayıda yabancı ülke vatandaslarınında yasamak için sectikleri bir ildir ve türklerin yogun oldugu kadar yabancı uyruklu insanlarında yoğun oldugu görülmektedir.

Yagmursohbet Türkiye sohbet siteleri olarak bizlerde ülkemizn en kalabalık ili istanbul için arkadaslık hizmetleri vererek degerli istanbul halkını sitelerimizde agırlamak istedik ilimiz merkez avrupa yakası asya yakası ve ilçerleri Arnavutköy, Adalar, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kâğıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultangazi, Sultanbeyli, Şile, Şişli, Ümraniye, Üsküdar, Tuzla, Zeytinburnu.ndan yasayan tüm istanbul halkına kısaca site hizmetlerimizi tanıtalım.

İstanbul Halkına Hizmetlerimiz

Yagmursohbet.net İstanbul  sohbet sitesi degerli ilimiz insanlarına yagmursohbet.net mobil sohbet girişleri,miz ve web girişlerimiz bulunan sitemizde ücretsiz olarak hizmet verilmektedir üyelik işlemlerinin yer almadıgı girişlerimizde şifre zorunluluğu java indire zorunluluğu bulunmamaktadır belirlediginiz rumuzlarınızı yazarak sadece sohbete gir butonuna tıklamanız yeterli olacaktır.

İstanbul Seviyeli Sohbet Sitesi

Yagmursohbet.net İstanbul Seviyeli Sohbet Sitesi odalarımızda dünyanın her yerinden sayılıda olsa ziyaretçilerimiz bulunmakta bunlar her yastan beyler ve bayanlardır arkadaslık sohbet odalarımızda güvenli huzurlu bir sekilde iletişimler kurulmakta her konu üzerinden rahaca muhabbet edebileceginiz sitelerimiz sadece seviyeli sohbetlere acıktır yagmursohbet.net cinsel sohbet sitesi olmadıgından dolayı bu konu üzerinden yazışmak kurallarımız geregince yasaktır.

İstanbul Hakkında Kısa bilgiler

İstanbul Batıda Çatalca Yarımadası, doğuda Kocaeli Yarımadası’ndan oluşur. Kuzeyde Karadeniz, güneyde Marmara Denizi ve ortada İstanbul Boğazı’ndan oluşan kent, kuzeybatıda Tekirdağ’a bağlı Saray, batıda Tekirdağ’a bağlı Çerkezköy, Tekirdağ, Çorlu, Tekirdağ, güneybatıda Tekirdağ’a bağlı Marmara Ereğlisi, kuzeydoğuda Kocaeli’ne bağlı Kandıra, doğuda Kocaeli’ne bağlı Körfez, güneydoğuda Kocaeli’ne bağlı Gebze ilçeleri ile komşudur. İstanbul’u oluşturan yarımadalardan Çatalca Avrupa, Kocaeli ise Asya anakaralarındadır. Kentin ortasındaki İstanbul Boğazı ise bu iki kıtayı birleştirir. Boğazdaki Fatih Sultan Mehmet ve Boğaziçi Köprüleri kentin iki yakasını birbirine bağlar. İstanbul Boğazı boyunca ve Haliç’i çevreleyecek şekilde Türkiye’nin kuzey batısında kurulmuştur.

İstanbul Sohbet Odaları

 

Bir önceki yazımda « makalem var.
yorum yok
59
24 Aralık, 2019

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?