Eğlenceli Sohbet ortamı

Eğlenceli Sohbet ortamı

Eğlenceli Sohbet ortamı

Eğlenceli Sohbet ortamı Yagmursohbet olarak sizler için oluşturduğumuz bu harika sohbet ortamıyla, yeni dostlukların kapılarını aralamaya ne dersiniz? Birbirinden eğlenceli dostluklar kurup, günün dilediğiniz saatinde sohbet ederek alışkanlıklarınızı bir kenara bırakıp en güzeli sahip olmak için, bizi tercih edebilirsiniz.

Şehir kanallarının yanı sıra genel sohbet kanalları üzerinden de yayın yapan sitemizde aynı zamanda Türkiye’de bir ilk olarak, taraftar kanallarımızda yer almaktadır. 4 büyük takımın taraftar kanallarından taraftarı olduğunuz takımın kanalına girerek maçlarda daha iyi organize olabilir, takımınızla ilgili tüm dedikoduları yapabilirsiniz.

Oyun ve kelime kanallarımız ise, tamamen bilgiye dayalı kanallar arasındadır. Bu kanallar yarışma kanalı olduğu için genelde sohbet edilmemekte, edilse bile kısa tutularak yarışma botumuzun sorduğu sorulara doğru cevap verme yarışına girilmektedir. Doğru cevabı ilk olarak kanala yazan kişiye yarışma botu çeşitli puanlar vermektedir. Örneğin bot size komşu ülkelerimizden birisini sorabilir, ya da Türkiye’nin 3. Cumhurbaşkanını sorabilir. Bu sorular botun hafızasında kayıtlı yüzlerce sorulara sadece birer örnektir. Kelime kanalımızda ise, size kelimeleri tamamlamanız halinde puan verilmektedir. Süre geçtikçe bot size bir harf açarak, ipucu verir. Tabii ki her harf açılışı, alacağınız puanı azaltmaktadır.

Mobil Sohbet ile mobilden girin

Sitemizin tüm kanalları, mobil sohbet özelliği açık olan kanallardır. Yani tüm mobil cihazlarınızdan girebilirsiniz. Bunun için cihazınızın web girişlerini destekliyor ve internete bağlanabiliyor olması yeterlidir. Böylelikle sokakta yürürken dahi sohbet edebilir, bu güzel eğlence ortamına dahil olabilirsiniz. Burada her şey çok kolay işlemekte ve basit birkaç adımla Chat yapmanıza imkân verilmektedir.

Tamamen ücretsiz

Tüm bu imkanların ücretli olduğunu düşünüyorsanız, kesinlikle yanılıyorsunuz demektir. Sitemizde sunulan tüm bu özellikleri, bir kuruş dahi ödemeden kullanabilirsiniz. Yağmur sohbet açıldığı günden bugüne kadar üyelerinden hiçbir şekilde ücret almadığı gibi, bundan sonra da kesinlikle almayacaktır. Amacımız, Türkiye’nin ve hatta dünyanın en büyük Chat sitesini oluşturmak, en kalabalık Chat sitesi haline gelmektir. Bu sebeple, sizden hiçbir zaman ücret alınmamakta ve kaliteli hizmet vermeye odaklanılmaktadır. Sizde hemen aramıza katılarak, bu dostluk ortamının bir parçası olun.

Eğlenceli Sohbet ortamı

Bir önceki yazımda « makalem var.
yorum yok
239
27 Haziran, 2019

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?