Sohbet Sitesi Sohbet Odası

Sohbet Sitesi Sohbet Odası

Sohbet Sitesi Sohbet Odası

Chat Odası,Chat Sitesi,Mobil Sohbet,Mobil Chat,Sohbet Sitesi Sohbet Odası,Yagmursohbet.NET özgürce sohbet ortamı sunan güzelsohbet sitesi bence insanlara bedava hizmet veren siteler kendi hayatlarından ödün vererek maddi manevi emeklerle kurmuş oldukları sunucularla hepimiz için bulunmaz bir güzellik ve fedakarlıktır.

Konuya anlamlı sözlerle giriş yaptım anlamlı olarak devam ederek bügün site tanıtımı degilde site içerisindeki kurallardan ve genel olaylardan söz etmek istiyorum hepimizin istekleri talepleri katıldıgımız ortamda huzur güven seviye saygı yani insanlar arasındaki iletişimlerin saglıklı ve hoş görülü olması sözde hepimiz sohbet odaları kullanıcıları olarak bunları ararız ve birde eglenceli hoş vakitle geçirerek kendimize arkadaş cevresi edinmeyi planlarız .

Tabi tüm bu aradıklarımız sözde içimizdekini kimse bilmez dışarıdan görünen sekil bu hepimizin istedigi mekan busekil bir yer peki buralarda güveni sarsan kim huzuru bozan kimler öyleye herkez masumsa kim yapıyor bence kimse sanaldaki olumsuz olaylarda masum degildir ufak tefek hepimizde katıldıgımız sunucularda emekleri göz ardı ederek olay cıkarmaktayız sonrada sucu kendimizde degilde sunucularda ararız.

Böyledir zaten sanal yada real hepimiz kendi hatalarımızı ört bas etmek için  günah keçisi olarak baskalarını hedef gösteririz şimdi sizlere sohbet chat sitelerinde nasıl davranmamız neler yapmamamız gerektigi konusunda biraz bilgi vereyim buna sunucular site kuralları der.

Yagmursohbet.net Sohbet Kuralları

Yagmursohbet.net Site Kuralları öncelikle yagmursohbet.net cinsel sohbet sitesi degildir bunu herkes bilmeli ve ona göre konusmalarına dikkat etmeli vede alacakları takma adları cinsel içerikli ahlakka aykırı olmayan rumuzlardan secmeliler.

Ziyaretçilerin iletişim konusu ise yagmursohbet.net seviyeli sohbet imkanları sunan bir sitedir ve iletişimlerinizin seviyeli olması sarttır.

Chat odalarımız genelinde veya baska odalarda bayanları taciz etmek rencide edici sözler kullanılması yasaktır özel odalarda yazışmalarınız edebe ahlaka uygun olmalıdır.

Dini eleştiriler insanların inanclarını mezheplerini eleştirmek siyaset yapmak siyasi konusmalar ve ülkemiz hakkında kötü eleştiriler yasaktır ve bunlara benzr bir çok huzur bozucu hareketler sözler sitelerimizde yasak olup bunları yapanların aramızda yeri yoktur güzel huzurlu bir mekanda hoş sohbetler yaparak arkadaslıklar kurmak isteyenleri sitelerimize davet eder sorunsuz sohbetler dileriz.

Sohbet Sitesi Sohbet Odası

 

 

Bir önceki yazımda « makalem var.
yorum yok
59
30 Kasım, 2019

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?