Sohbet Burada Biz Sohbetciyiz

Sohbet Burada Biz Sohbetciyiz

Sohbet Burada Biz Sohbetciyiz

Sohbetegel,Sohbetet,Sohbet Burada Biz Sohbetciyiz,sohbethane,mize gir sohbetsiz kalma,iyisohbet,iyichat,sohbetevi en guzelsohbet sitesi, yagmursohbet canlı sohbet hattı sohbetiyi hoş bir mekan olan muhabbet odalarımızda tatlı cana  yakın kızlarımızla ve efendi beylerle iletişime geçerek anın tadını eglenceli bir şekilde çıkarabilirsiniz.

Ziyaretçilerimiz her ilden illere ait ilçelerden köylerinden türkiyenin dört bir yanından her yasta beyler bayanlardır ayrıca avrupa ülkelerinden almanya belçika hollanda ingiltere fransa avusturya ve buna benzer bir çok ülkeden ve bu ülkelerde yer alan sehirlerden turk vatandaslarımız sitelerimize giriş yaparak hep beraber eglenceli vakitler geçirmekteler aynı zamanda her biri bir birleriyle arkadas olmakta ve ikamet ettikleri yerlerden yasam kosullarından bilgi paylaşımları yapmaktalar.

Yagmursohbet sitelerimizde her gün güzel bir konu üzerinden ziyaretçilerimiz konusarak fikirlerini beyan etmekteler konular gelnel ilginç konulardır öyle asabi davranıslar sergileyecek insanların huzurunu bozacak konular degildir mesela bugünün konusu dünya genelindeki bir çok ülkeye yapılmış olan siber saldırı ve sanal saldırı bu ülkeler arasında malesefki türkiyede bulunmakta kimler hangi kurumlar hedef alındı basarılı oldularmı buda muamma şimdilik ileriki zamanlarda verilen hasarları yada sızılan yerler hakkındada bilgiler paylasılır.

Ve baska konusulan bir konu ise yarın kutlanacak olan 29 ekim cumhuriyet bayramı ülkemizde dini bayramlarımızın oldugu kadar milli bayramlarımızda önemli ve her yıl kutlanır cumhuriyet bayramı hakkında bizlerde buradan kısacık bir bilgi paylaşalım nede olsa bizim ülkemizin milli bayramlarından bir tanesi.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı 2019 yılında da büyük bir heyecanla bekleniliyor. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı anlamı ve önemi nedir? Önemli gün ve haftalar vatandaşlar tarafından yakından takip ediliyor. Cumhuriyet Bayramı, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin 29 Ekim 1923’te Cumhuriyet yönetimi ilan etmesi anısına her yıl 29 Ekim günü Türkiye’de ve Kuzey Kıbrıs’ta kutlanan bir millî bayramdır.

Türk halkı için Cumhuriyet Bayramı, milli birlik ve beraberliğin, toplumsal dayanışmanın üst düzeye çıktığı milli bayramlarımızdan birisidir. Kurtuluş Savaşı’nın Türk milletinin zaferiyle sonuçlanmasının ardından ortaya çıkan yönetim boşluğunun kaldırılması amacıyla yeni bir yönetim biçiminin belirlenmesi şarttı. Mustafa Kemal ve arkadaşları yaptıkları çalışmalar sonucu Türkiye’ye yakışır yönetim şeklinin cumhuriyet olduğuna karar verdi. Nihayetinde 29 Ekim 1923 tarihinde Cumhuriyet ilan edildi.

Eğilmez başımıza taç yaptık hürriyeti, zaferle kalbimize yazdık Cumhuriyeti… Kutlu olsun 29 Ekim Cumhuriyet bayramımız!

Sohbet Burada Biz Sohbetciyiz

 

 

Bir önceki yazımda « makalem var.
yorum yok
122
28 Ekim, 2019

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?