İnternette Sohbet Web Sohbetleri

İnternette Sohbet Web Sohbetleri

İnternette Sohbet Web Sohbetleri

Sohbet,Chat,Muhabbet,Arkadaslık Siteleri,İnternette Sohbet Web Sohbetleri genel olarak google sayfalarında yer alan tüm siteler internet aracılığı ile hizmet veren sitelerdir Türkiye’de ilk Internet bağlantısı, 12 Nisan 1993 tarihinde yapılmıştır Türkiye,de internet baglantısı kuruldugu andan itibaren Türkiyede iş yapan kurumlar firmalar tek tek kendi sayfalarını hazırlayarak google üzerinden tüm dünyanın haberdar olmasını saglamışlardır.

Bu baglantı ile birlikte çok çeşitli işlevler yapan sitelerde yavas yavas kendilerini inernet üzerinden tanıtarak insanların kullanımlarında katkıda bulunmuşlardır.

Türkiye’de Internet başlangıçta, tüm dünyada olduğu gibi, bilgi aktarımı amacıyla kullanılmıştır. 1995 yılı içinde, dünyadaki gelişime paralel olarak, Türk girişimcileri de günden güne artan bir talep ile Internet ortamını; Web Sayfaları, elektronik posta ve diğer servisleri ile, kullanıcıların beklentileri doğrultusunda etkileşimli olarak, özellikle tanıtım ve pazarlama için kullanmaya başlamışlardır.

İnternet, yeryüzü iletişim ağında bilgisayarların oluşturduğu bir alt kümedir. Başka bir deyişle, evlere ulaşan basit telefon hatlarından başlayarak diğer iletişim araç ve gereçleri yardımıyla birbirleri arasında iletişim kurulan milyonlarca bilgisayarın ve onları birbirlerine bağlayan aletlerin oluşturduğu bir donanımlar sistemidir

bugün internet aracılığı ile her işimizi halletmekteyiz okul dersleri için artık kitaplara kutüphanelere bile gerek kalmadan bu yolla ders yapılmakta oyun sitelri banka işlemleri radyo ve buna benzer bir çok alanda hizmetleri google sayfalarında görmekteyiz ve eglence arkadaslık flört sevgili aramam sohbet etmek ihtiyaclarını karsılayan binlerce sohbet siteleri.

İnternet,in ve teknolojinin birleşmesiyle bir çok alanda hizmetrle karsımıza cıktıgı gibi hayatımıza giren sohbet chat siteleride internet sayesinde var olarak bizlerin kullanımlarına sunulmuştur ve bu muhabbet arkadaslık siteleri veya diger sosyal paylaşım agları kuruldugu yıllardanbu güne insanlara gercek hayatlarını cevrelerini gerçek hayatta sosyalleşmeyi unutturacak kadar etkili olmuştur.

Tabi insanlardaki bu büyük degişimin nedenini her ne kadar internete yada sosyal paylaşım aglarına bulsakta unutmamamız gereken internet ve teknoloji insanlara faydalı olmak ve gelişmiş bir Türkiye görmek içindir her şeyde dozunda kullanım yapmamız gerektigi gibi internet veya internet üzerinden hizmet veren ortamlardada aynını uygulamamız gerek Gelişmiş modern bir Türkiye umudu ile çıkılan yolda insanlar gercek hayatlarını geleceklerini askıya asarak gerilemiş bir Türkiye,ye sahip olmamamız için dozunda ve bilinçli kulanım her zaman için kendi yararımıza olacaktır.

İnternette Sohbet Web Sohbetleri

 

Bir önceki yazımda « makalem var.
yorum yok
59
3 Aralık, 2019

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?