İngiltere Sohbet Odaları İngiltere Chat Odaları

İngiltere Sohbet Odaları İngiltere Chat Odaları

İngiltere Sohbet Odaları İngiltere Chat Odaları

Sohbet Siteleri,Chat Siteleri,Mobil Sohbet Odaları,Mobil Chat Odaları,İngiltere Sohbet Odaları İngiltere Chat Odaları,Yagmursohbet.NET Avrupa sohbet sitesi olarak avrupa ülkesi olan ingiltereye daha dogrusu orada yasayan türk vatandasları olan gurbetçi kardeslerimize hizmetler sunmaktayız.

İngiltere ingilizler bu ülkeyi dile getirince aklıma kraliyet ailesi geliyor sanki ingiltere kraliyet ailesi,ne sohbet hizmetleri veriyoruz gibi bir his beliriyor içimde saka tabiki kos koca kral kraliçe veliahtlar nete girip arkadaslık kuracak ve sohbet edecek halleri yokya ama şu bir gerçekki bu ülkenin adını duyunca elim bir kaza sonucu ölen prenses diana aklıma geliyor üzücü bir olaydı yardım sever kişiligiyle dünyanın bir çok ülkesinin sevgisini kazanmıştı ve ardından aglayan yas tutan çok insanlar olmustu kim olursa olsun ölüm yok oluştur ebedi ayrılıktır insan ister istemez tanısada tanımasada özülüyor.

Neyse takdiri ilahi diyelim ve konumuza devam edelim yagmursohbet sitesi olarak yurt dışının tamamını ve vatan topraklarının tamamını kapsayan hizmetlerimiz ücretsiz sohbet chat olarak sunulmakta ayrıca girişlerimiz kaliteli olarak tasarlandı ve zorunlu hiç bir işleme tabii olmadan günün 24 saatinde bizlere ulasabilirsiniz.

İngiltere Nasıl Bir Yerdir

İngiltere, Birleşik Krallık’ı meydana getiren dört ülkeden en büyük ve merkezî olanı. Avrupa’nın batısında, Büyük Britanya adasında bulunur. İngilterehalkına İngilizler denir. England adı, 5. yüzyılda Saksonlarla birlikte adayı istila eden Cermen halkı Angluslardan kaynaklanır.

Ülkenin yönetim şekli anayasaya dayalı monarşidir. Kraliyet sembolik olarak varlığını sürdürmektedir. Monarşinin başında Kraliçe 2. Elizabeth varlığını sürdürmektedir.

İngiltereye gitmek her mevsim her ay güzeldir. Yaz aylarında havanın daha sıcak olduğu zamanlarda bile yağışlarla karşılaşabilirsiniz.

İngilterede yılbaşı öncesi kurulan Noel pazarları ayrı bir güzellik ve şenlik kattığı için bu zaman dilimi tercih edilebilir.İngilterede ılıman bir okyanus iklimi görülür. Kışları sıcaklık nadiren sıfır derecenin altına düşer. Yaz aylarında ise 32 derecenin üzerine çıktığı nadiren görülür.

Nem oranı genelde yüksektir ve yılın her ayı yağış görülür. Gün içinde bile hava şartları değişkenlik gösterir. En soğuk ayları ocak ve şubat aylarıdır. En sıcak ayı ise temmuz ayıdır. Mayıs, haziran, ağustos, eylül ve ekim ayları da oldukça ılıman geçmektedir.

 

Bir önceki yazımda « makalem var.
yorum yok
102
3 Kasım, 2019

YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?